Що треба знати, коли вперше їдеш на лижі?

Що треба знати, коли вперше їдеш на лижі? СТуК підготував список того, про що потрібно потурбуватися завчасно. Хоча, зі СТуК можна ні про що не турбуватися!

Спорядження


Це те, без чого вам не обійтися. Лижі, сноуборд, черевики, палиці, окуляри та всі комплектуючі можна, звичайно, взяти напрокат вже на місці. Біля нашого готелю ціна на лижі ~140 грн.


Одяг

Головний пункт для будь-якого лижника. Якщо ти їдеш вперше, рекомендуємо позичити у друзів, або купити на секонді в районі 100-200 грн. А наступного року можеш обрати такий, який точно буде відповідати усім твоїм потребам. 


Їжа


Так-так, ти не помилився. Збираючись кататися, потрібно не забути і про цей пункт. Снікерс, печиво, бутерброди - пригодиться на вершині і зекономлять ваші гроші.


Здоров я

Вперше вирушаючи підкорювати гори, незайвим буде оформити страховку. В турі зі СТуК ми турбуємось про це завчасно і страховка входить в ціну подорожі.


Піднімаємося на схил

Перш за все, щоб піднятися на гору і почати кататися, тобі знадобиться підйомник. Для новачків це може бути складно, адже підйомники бувають різні й у кожного своя специфіка використання, але досвідчені інструктори вмить вирішують цю проблему.


P.S. Візьми з собою невеликий рюкзак, що не промокає (літрів на 15-20). В ньому можна брати необхідні речі для прогулянок, ну і, звичайно, з ним можна кататися.

Ну що, поїхали в Буковель?

Коли: 20-24 лютого
Ціна 3500 грн.

Бронюй своє місце в драйвовому турі за телефоном +38 093 993 03 64 або на сайті https://styk.com.ua/tour/bukovel_ski_tour

10 Лютого 2019