Каппадокія. Що варто пробачити?

Каппадокія уже пару останніх сезонів не зникає з наших стрічок. Все дуже просто: це одне із найкрасивіших місць на Землі!

Якщо ти уже складаєш валізи, щоб вирушити до Туреччини, зберігай цей гайд по найінстаграмнішим місцям Каппадокії. З ним твої фоточки точно будуть найкрутішими.

Гьореме – головне місто Каппадокії. Тут є безліч прекрасних печерних готелів, ресторанів, магазинів і казкових димарів.


Фото з повітряної кулі Вирушивши до Каппадокії, радимо обов’язково покататися на повітряній кулі. Вид з неї – просто неймовірний, а фото бомба!


Пашабаг відомий своїми мальовничими димарями, а ще тут відкриваються захоплюючі краєвиди.


Galerie Ikman – найкрасивіший магазин з килимами в центрі Гьореме. Перш, ніж робити фото, не забудь спитати дозволу у власників. Але, зазвичай, вони позитивно налаштовані.


Музей Гьореме під відкритим небом. Це місце точно чекає, щоби опинитися у твоєму Instagram. Вхід до музею близько 5 євро, а приходити краще зранку, щоби не застати натовпу.


Магазин посуду в Аваносі. Знайти його не так вже й просто. Він розташований при в’їзді до Аваноса, неподалік від мосту. Але таке фото варте пошуків!


Хочеш відвідати Каппадокію? Не пропусти поїздку твоєї мрії – бронюй місце просто зараз! З нами будуть крутий гід, фотограф, молодіжна компанія і море позитиву!

Ціна: від 330 євро

Коли: 18 – 21 квітня

Реєструйся на сайті https://styk.com.ua/tour/aviatur_v_zagubleniy_svit_kapadokiyu

Інстаграмні місця Каппадокії зняла Christine Tran.

10 Лютого 2019