Що то за штука "руїн-паби"? Або як ми танцювали з 70-річною бабусею в БудапештіСюди приїзжають люди з усієї Європи, не тільки тому що тут дешевше ніж в багатьох інших європейських столицях, а тому що подібного ви не побачите більш ніде. Руїн-паби – один з найголовніших магнітів Будапешта. Це такий собі новий формат барів, якщо так можна назвати бари, які відкривалися в закинутих будинках єврейского кварталу столиці Угорщини.

Побачивши однин раз, ви не забудете цього ніколи. Перше враження, мяко кажучи, шокує. Замість м’яких комфортних меблів відвідувачі сидять на різноманітному мотлосі, починаючи зі старої ванни без одної стінки, знайденої на смітнику. Дизайн інтерєру в таких закладах не то, що оригінальний, він є унікальним! Повторення ви більше не побачите ніде. Концепцією більшості руїн-пабів – є зміна місцеположення, інтер”єру та основної ідеї закладу кожні декілька років.
Руїн-бари Будапешту зовсім не використовують витрати на рекламу, тому навіть інформацію про них в інтернеті ви зможете знайти скоріше з відгуків туристів-відвідувачів. Тусовки тут проводяться кожного дня. Від десятків до сотень відвідувачів одночасно, які стають твоїми друзями з першого кроку за поріг пабу. Атмосферу просто не передати словами. Люди відриваються на повну, і просто роблять те, що хочуть. Правила відсутні. Стереотипи теж. Поряд з тобою може танцювати бабуся 70-ти років, і дати жару присутнім. І це класно. Ти почуваєшся абсолютно вільним і повним енергії.
Так живе нічний Будапешт. Люди приходять сюди відпочити після важкого робочого дня, потусити з друзями чи навіть одні, щоб зарядитися енергією. У Будапешті, як ніде розвинене поняття ”бар-серфінг - відвідування декількох барів за один вечір. Затримуватися в одному руїн-пабі довше ніж одну годину тут не прийнято. Тому сміливо плануйте собі 3-5 адрес, або ж краще приєднайтеся до бар-туру, де досвідчений екскурсовод покаже всі достойні місця та пригостить велком-шотами.

Нижче ми підготували підбірку4 найпопулярніших руїн-паби Будапешту” Зберігайте собі, щоб не загубити!
Руїн-паб Szimpla Kert

 

Адреса: 1075 Budapest, Kazinczy utca, 14

Szimpla Kert - бар №1 у Будапешті. Саме з нього почалася вся історія руїн-пабів. Засновники дуже стильно розпорядилися елементами декору. Цей бар навіть входить в ТОП-10 барів світу за словами Lonely Planet
Руїн-паб Corvinteto 

 

Адреса: 1085 Budapest, Blaha Lujza tér, 1-2

Фішка Corvinteto в тому, що цей бар знаходиться на даху бувшого радянського універмагу. Випити ви можете уже в спеціальному ліфті, піднімаючись на верх. Ну а там відкривається просто неймовірна панорама на Будапешт. Дух захоплює.
Руїн-паб Meter 

Адреса: 1072 Budapest, Dob utca 31

У цьому барі алкоголь продається метрами, що виходить дешевше.
Руїн-паб Instant 

Адреса: 1065. Budapest 6. ker., Nagymező utca 38.

Instant дивує навіть тих, хто вважає, що його здивувати складно. Цей заклад складається з багатьох кімнат, танцювальних площадок, барів та внутрішніх двориків. А найголовніше тут – дизайн, втілення еротичних фантазій власників клубу.

 

22 Вересня 2017