16 MUST TO DO у Львові


Львів – місто, яке не перестане вражати своєю теплою гостинністю, неповторною атмосферою та витонченою красою. Не важливо, приїхав ти до міста Лева вперше чи вже не абиякий раз навідуєшся сюди. Воно захоплює, заполоняє і хочеться повертатися знову і знову, щоб вдихнути той п"янкий кавовий аромат.Ми пропонуємо підбірку з 16 MUST TO DO  у Львові.  І впевнені кожен знайде для себе в ній щось цікаве та нове.


1.Прогулятися о сьомій ранку, коли вулички ще зовсім пустинні від туристів. Ранковий Львів – просто не передати словами. Місто тільки починає прокидатися, і наповнене якоюсь особливою атмосферою, частиною якої можеш стати ти сам.

2.Піднятися на Високий замок до 8 години ранку. Знову ж таки – ні душі навколо. Весь Львів – як на долоні. Спробуйте просто насолодитися моментом. Можна взяти колонку з музикою, пляшку вина і просто сидіти говорити зі своєю половинкою, або другом, під вранішній спів пташок.

3.Зробити собі справжній гастро-тур. У Львові кожен заклад цікавий та особливий. Сніданок, обід, вечеря та просто перерви між довгими прогулянками на каву та десерт. Вибрати буде з чого, повірте.


4.Поласувати справжнім Львівським шоколадом, який вважається одним з найкращих у Європі за чашечкою смачної кави.

5.Сходити на виставу до Львівської опери. Не пошкодуйте грошей на білет. Така атракція дійсно запам"ятовується, а від вишуканого інтер"єру опери ви безсумнівно затамуєте подих.

6.Помилуватися панорамою міста з Львівської Ратуші. Поставте собі галочку біля цього завдання у списку, зробіть селфі, зберіться з думками та рушайте гуляти далі по культурній столиці України.7.Багато гуляти. Дозвольте вашим ногам дослідити бруківку цього міста. Прогулюючись без карти та плану, не соромтеся спілкуватися з львів"янами чи туристами, так ви зможете дізнатися багато чого нового та цікавого, і завести знайомства.

8.Врешті-решт заблукати тоненькими вуличками, та знайти незвідані львівські дворики. В яких дуже атмосферно.

9.Ходити по музеям. У Львові – безліч цікавих та оригінальних музеїв, вхід в які коштує копійки, зате подарує безліч емоцій. Музей-аптека, музей стекла, які завгодно, лиш вибирай та відвідуй.

10.Пити пиво. Світле, темне, пшеничне, навіть зі смаком кави є, яке хочеш, і все живе не фільтроване та дуже смачне.

11.Фотографувати. Збирайте моменти у вигляді фотографій, потім буде що згадати і показати друзям. А як же  селфі для інстаграму?12.Піти на екскурсію по підземеллям Львова. Так-так. Екскурсоводів можете знайти самостійно в інтернеті, або ж ідіть на Площу ринок і там вони вас самі знайдуть.

13.Підспівувати та підтанцьовувати вуличному музиканту. Талановиті скрипалі, гітаристи, саксофоністи і тд, чекають вас на кожному кроці. Особливо в вечері. І повірте, будь яка ваша активність (головне – позитивна), буде ним оцінена.

14.Бути покараним у "Мазох-кафе". Ціла скринька "гострих" відчуттів вам гарантована. А перед входом, можна знайти дещо цікавим у кармані скульптури Мазоха.


15.Випити справжніх львівських наливок. Майже кожен заклад у Львові пригостить вас хринівкою, медовухою, лимонкою, вишневкою… Коротше кажучи, наливкою на будь-який смак. Ну а найкращі ми, поки що пробували в Гасовій лямпі та Криївці.

16. Закохатися у Львів. Слова тут зайві..

 


29 Жовтня 2017