5 найромантичніших міст у Європі взимку
На карті нашого світу є місця, де час замирає і намагаєшся запам"ятати кожну хвилину. Місця, які створені для двох... А особливу цінність вони набувають в подорожах! 

Безумовно, у кожного свої подібні місця, свої спогади і емоції! Та у нашій статті ми хочемо показати вам 5 романтичних куточків нашої планети, які однозначно рекомендує СТуК для проведення часу з вашими половинками!  Ми саме зібрались відвідати деякі з цих місць, на День Святого Валентина, тому читай та поїхали з нами! 

Париж! 

Як не крути, а перше місце в нашому списку посідає Париж. Париж вважається найромантичнішим містом в світі. Місто вишуканої кухні, столиця моди, предмет розкоші. Увесь цей коктейль не може нікого залишити байдужим до чарівності Парижа. Саме тут можна відчути дух любові і провести незабутній уїк-енд зі своєю половинкою. 

Розпочніть день зі сніданку в затишному кафе: скуштуйте французький круасан і каву. Потім можна прогулятися на катері по Сені. Ці краєвиди вражають. Що вже говорити про Ейфелеву вежу! Влаштуйте романтичний пікнік на Марсовому полі з видом на цю велич. А атмосфера вузьких вуличок і проспектів з ліхтарями просто манить до себе. 

Тут кожний відкриє для себе романтику Парижа. 
Будапешт!

Будапешт - найромантичніше місто Східної Європи. Розкішні мости над звивистим Дунаєм заманюють на прогулянку. Старовинні театри і палаци, затишні вулички, просочені ароматами кави та пряних угорських страв, немов переносять тебе в чарівний вир угорської романтики. В Будапешт просто неможливо не закохатися з першого погляду! 

Та в Будапешт потрібно їхати за новими враженнями. Вечірні прогулянки ніколи не будуть забуті. Мости, палаци і церкви майстерно освітлені. Вони вражають своїм виглядом. Насолоджуйтеся цими чудесними митями.  
Венеція!

Саме в Венецію всі закохані відправляються у весільну подорож. І ми їх розуміємо. Венеція - місто каналів та вузеньких вуличок. Символом любові, надії, чистоти та сім’ї вважається площа закоханих Сан-Марко з голубами. Всі вулиці тут наповнені мелодіями, які лунають з кафе та ресторанів. Всюди миготять торговці венеціанських масок, а закохані насолоджуються кожною миттю. 

Венеція вважається місцем, де час зупинився кілька століть назад. 
Відень!

Відень - універсальне місце для подорожей. На вулицях лунає музика Моцарта і Штрауса. Архітектура Відня просто заворожує. Старовинні вулички та затишні дворики - те, що треба для закоханих.

У затишних кафе можна спробувати віденський штрудель і каву. Відень інший! Менш богемний, більш буржуазний і при цьому розслаблений, безтурботний і затишний. Тут можна забути про все і насолоджуватися своїми почуттями в найромантичнішому місці. А увечері на Старому Дунаї вас чекає прогулянка на річковому трамваї з келихом шампанського!

Відень - танець на мові твоїх почуттів. 
Прага!

Прага просякнута атмосферою романтики. Старовинні замки і собори, затишні кав"ярні і ресторани, легенди і любовні історії. А тісні вулиці були створені для прогулянок закоханих. Тут можна годинами бродити, пити пиво і радіти життю. Одним із найвідоміших місць, де можна прогулятися, вважається Карлів міст. Його ще називають місцем для поцілунків. А от чехи ще вірять в те, що якщо загадати бажання, приклавши долоню до зображення святого Яна Непомуцького, то воно обов’язково збудеться. Одна порада, перед поїздкою обов’язково подивіться «Моя безсмертна кохана». Ще більше закохаєтесь в Прагу!


Та все це вичурні слова! В кожному місці можна знайти щось романтичне для себе та своєї половинки. А СтуК вам в цьому тільки допоможе.


Нещодавно ми згадували про наш романтичний тур на день Святого Валентина, пам’ятаєте?  Так от, про ТОП 5 романтичний місць ми заговорили не просто так. У вас є крута можливість відвідати цілих 2 місця з нашого списку: Відень та Будапешт. 

Швидко хапай свою другу половину та поїхали з нами! Це буде незабутній відпочинок! 

Детально про тур та можливість забронювати тут: http://styk.com.ua/tour-one/19 


26 Листопада 2017