Чи варто у своєму житті подорожувати

и варто подорожувати? Мабуть зараз кожен може висловити свою думку  з цього приводу та ми зможемо отримати багато суджень.  Але влучно Анатоль Франс одного разу сказав,що подорожі навчають більше, ніж будь-що інше. Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше, ніж десять років життя вдома.


Подорож - це щось більше,ніж просто поїздка у незнайоме місто. На мою думку, до своїх мандрів треба ставитися відповідальніше,адже навіть один день у іншому місті чи країні може змінити людину, її думки та світогляд. Тому якщо доля вам дає можливість мандрувати, то не замислюючись треба складати валізу та вирушати в дорогу. Зараз у суспільстві є багато стереотипів щодо подорожей. На власному прикладі хочу сказати, що людина буде мислити штампами та кліше, якщо не переконається в цьому сама особисто. Існує багато не зовсім правильних суджень, які з’являються все дедалі більше, тому найкращий спосіб позбавитися від них це- почати подорожувати,тоді ви побачите все своїми очима та зможете посперечатися.


У час, коли ми маємо доступ до світової інформації, жага до пригод та незвіданих земель, як у Колумба, поступово згасає, адже в будь-який час ми зможемо подивитися на Ейфелеву вежу чи на Колізей у будь-якому ракурсі у мережі інтернет чи подивитися відео блогера,що там був. Так, ми зможемо мати уяву про світ, але таким чином ми не відчуємо його, не зможемо поринути у культуру та життя країни. «Туризм - це найстародавніша 3D-бродилка з повноцінними відео, аудіо і сенсорними ефектами»,- сказав Станіслав Яновський. Тим паче, що нам подорожувати набагато легше, ніж у свій час Колумбу: ми володіємо картами, можемо спланувати маршрут,маємо можливість забронювати готель до смаку та впевнені у комфорті  свого транспорта.

Варто тільки почати з невеликої поїздки,варто тільки спробувати як у кожному прокидається жага до пригод, певна залежність від нових вражень, що не залишає все життя людину. Неважливо скільки у вас грошей та часу, ви завжди зможете обрати подорож до смаку, це неважливо будуть це гори, море,світова столиця, маленьке затишне європейське місто чи далекий населений пункт десь в Закарпатті.


Головне побачити життя, яке воно дійсно є, отримати насолоду від відпочинку та певний досвід від мандрівки. Власний досвід подорожей став частиною мого життя, вони дали мені поштовх для того,щоб мріяти та кожного разу справджувати свою мрію та прагнути до наступної. Подорожі - це іноді складний шлях, але такий захоплюючий. Вирішувати тільки вам чи варто починати.

31 Липня 2017