Незвідана Європа

Франція та Німеччина – це звичайно круто, але є в Європі не менш красиві (а може й більше) невідомі країни, які ще не розкручені туристичними операторами. Помандруємо незвіданими стежками?

1.       Албанія


Гостинна та дуже сонячна країна (300 днів в рік тут без опадів) , яка омивається відразу двома морями: Адріатичним та Іонічним. Окрім цього, саме тут ти не витратиш безліч грошей, адже ціни в Албанії надзвичайно демократичні. І на цьому плюси не закінчуються! Забуть про відсутність вільних місць на пляжах, адже вони в цій країні практично безлюдні! А море – неймовірно прозоре та надзвичайно красивого кольору!

Варто відвідати:

• Тірана, столиця Албанії

Тірана – це столиця, яка активно намагається забути своє комуністичне минуле, тому тут активно будують нові сучасні квартали. Це цікаве місто, де переплелися різні культури і утворили щось нове та незвичне. Уважний турист може знайти тут як шматочки Азії, так і Європи.

• Перевал Ллогара


Албанія – це гірська країна, звісно ж тут є дороги через гірські масиви, численні гірські масиви. Найкрасивішою та найвражаючою дорогою є перевал Ллогара, що знаходиться в національному парку Ллогара. Перетнувши найвищу точку перевалу,а це 2018 м, можна споглядати неперевершені краєвиди на Албанську Рив"єру.

• Блакитне Око

Це Блакитне око (Syri i Kalter) – це джерело глибиною більше 50-ти метрів! Назву Блакитне око йому дали через забарвлення води та форми самого джерела у вигляді ока.


2.       Боснія і Герцоговина

Невеличка та практично невідома для туристів країна, яка пережила чимало потрясінь. Історія Боснії і Герцоговини і справді є складною і залишила чимало шрамів на обличчі країни, проте відвідати її варто заради гостинних жителів, красивих старовинних міст та природи.

Варто відвідати:

• Водоспад Кравіца

Неймовірно красиве місце, де з гори в озеро впадають відразу кілька водоспадів.


• місто Мостар

Старовинна архітектура та смарагдова річка – те, що приваблює туристів. Місто дуже мальовниче, з безліччю маленьких затишних ресторанів, де місцеві частують туристів традиційними наїдками.

• селище Благай

Ще одне популярне місце – це Благай. Так називається селище, в якому розташований монастир для мусульманів. Зараз це туристичне місце, а раніше тут жили та молилися монахи. Місце мальовниче та унікальне. З цих могутніх скель починається річка Буна (потік води 30-40 м3 за секунду). 


3.       Македонія

Мініатюрна країна, яка має велику душу і мріє вразити кожного, хто завітає до неї в гості. Саме тому столицю Македонії зараз розбудовують у старому стилі. І це не єдине, чим може здивувати ця країна. Надзвичайно природа озер та каньйонів закохає кожного.


Варто відвідати:

• Скоп"є – столиця Македонії

В Скоп"є не збереглося жодної стародавньої будівлі. Адже все зруйнували землетруси, які частенько були тут до 1960-х років. А опісля почалася радянська забудова міста, в той час Македонія перебувала в складі Югославії. Тож, майже всі будівлі радянські. Після здобуття незалежності 1992 року, є кілька “сучасних” скляних будівель. А ще кілька років тому влада столиці почала активно розбудовувати центр міста у неокласичному стилі.

• Каньйон Матка


Недалеко від Скоп"є – столиці Македонії, знаходиться мальовничий каньйон Матка. Велитенька річка Треска, з якої зробили два водосховища, тому це місце ще називають озером Матка. Величні гори, скелі та мальовничі краєвиди чекають на кожного туриста.

 

30 Березня 2018