Перший раз в Буковель. Що потрібно знати!

Перший раз в Буковель. Що потрібно знати!Буковель - це відомий гірськолижний курорт, який знаходиться в селі Поляниця Івано-Франківської області

СТуК традиційно під час туру зупиняється в с.Татарів, за 8 кілометрів від курорту Буковель, в чудовому готелі "Прут" - фото можна побачити ось тут. Трансфер до підйомників триває приблизно 20 хвилин.


Буковель - це найбільший лижний курорт в Україні, який налічує 55 км. трас різної складності, які в свою чергу діляться на: сині, червоні та чорні траси. 15 крісельних і один бугельний підйомник щодня підіймають на вершину схилів тисячі лижників.

Кожен лижник тут може вибрати для себе трасу будь-якої складності в залежності від свого вміння стояти на лижах або ступеня підмерзання (якщо жарко - траса простіше, якщо холодно - траса складніше; ні що так не зігріває, як складна траса).

У Буковелі багато лижних шкіл, на кожному кроці рекламні плакати «Перший раз на лижах? Візьми інструктора! ». Тому, якщо у вас немає друга, який навчить вас стояти на лижах, дозвольте собі скористатися послугами інструктора. 


Перед тим, як їхати на схили, ознайомтеся з картою трас, а краще скачайте її собі на телефон, або візьміть в інфоцентрі.

По рівню складності траси розподіляються на 3 категорії: - сині (для початківців), червоні (для тих, хто впевнено стоїть на лижах та вже отримав досвід катання), чорні (траси для професіоналів, лижників чи бордерів, які вже добре катаються)


Особливістю Буковелю є те, що сніг там є завжди! Навіть якщо він не нападав з неба, то за період відємних температур його настріляють  спеціальними пушками. Сезон може тривати з початку грудня і до кінця квітня!


 СПИСОК ГІРСЬКОЛИЖНИХ ТРАС. ЇХ СКЛАДНІСТЬ І ДОВЖИНА:

  •  12 синіх (для новачків)
  •  41 червона (середні по складності)
  •  8 чорних (для професіоналів)

Сумарна протяжність трас - близько 65 км (100% з них зі снігогенеруючим обладнанням).

Найдовший спуск - 14А протяжністю 2132 м.

Також є траса для могула на схилі 1А і 2 траси слалом-гігант - на схилі 8А і 5А.

Всі траси доглянуті і повязані між собою.

Всього підйомників 16:

  • 13 крісельних (4-х місцевих)
  • 1 крісельний (3-х місцевий)
  • 1 крісельний (2-х місцевий)
  • 1 бугельний


Культура катання - задовільна, стандартна для Східної Європи. Випадки травматизму або зіткнення на трасах зустрічаються, але не часто. Звичайно потрібно бути дуже обережним,особливо тим хто їде перший раз.


Інфраструктура

В Буковелі надзвичайно розвинена інфраструктура. Тут є все: пятизіркові готелі та спа, сауни та бані, нічні клуби, кафе та ресторани на будь-який смак (особливо багато піцерій, а також ресторанів з традиційною кухнею - Бугіль, Кайзер, Фелічіта, Козачок, Креп де Шинок, Варенична та незліченна кількість інших).Досить зручно розташовані прокатні пункти, де можна взяти як спорядження так і одяг в прокат, але ми рекомендуємо брати спорядження не в самому Буковелі, а по дорозі в приватних прокатах, наприклад в Татарові чи Поляниці, там буде дешевше. В середньому прокат комплекту

спорядження на 1 день може становити від 80-120 грн.


На території комплексу є невеликі продуктові магазини, аптеки, банкомати, а також сувенірний ринок.

Для тих, хто не катається на лижах теж знайдеться чим зайнятись. Можна кататись на ковзанах або санях, пофотографуватися та покататись на собачих упряжках, відчути екстрим проїхавшись на троллей з однієї з трас або відвідати чудовий спа центр - Voda club - https://bukovel.com/health/79/Вечорами наша #стукfamily проводить час граючи в настільні ігри та танцюючи на дискотеках, які ми організовуємо в нашому готелі, а потім найвитриваліші продовжують тусити в одному з клубів Буковеля.

За роки своєї роботи Буковель зарекомендував себе як один з найкращих комплексів Східної Європи. Ми можемо гарантувати , що час проведений в Буковелі ти запам’ятаєш на все життя і захочеш повертатись сюди щороку разом зі #стукfamily!

Приєднуйся до найближчого туру в Буковель! 

Турклуб Студентський 21 Листопада 2017

Наш Instagram