Перший раз в Буковель. Що потрібно знати!

Перший раз в Буковель. Що потрібно знати!Буковель - це відомий гірськолижний курорт, який знаходиться в селі Поляниця Івано-Франківської області

Буковель - це найбільший лижний курорт в Україні, який налічує 55 км. трас різної складності, які в свою чергу діляться на: сині, червоні та чорні траси. 15 крісельних і один бугельний підйомник щодня підіймають на вершину схилів тисячі лижників.

Кожен лижник тут може вибрати для себе трасу будь-якої складності в залежності від свого вміння стояти на лижах або ступеня підмерзання (якщо жарко - траса простіше, якщо холодно - траса складніше; ні що так не зігріває, як складна траса).

У Буковелі багато лижних шкіл, на кожному кроці рекламні плакати «Перший раз на лижах? Візьми інструктора! ». Тому, якщо у вас немає друга, який навчить вас стояти на лижах, дозвольте собі скористатися послугами інструктора. 


Перед тим, як їхати на схили, ознайомтеся з картою трас, а краще скачайте її собі на телефон, або візьміть в інфоцентрі.

По рівню складності траси розподіляються на 3 категорії: - сині (для початківців), червоні (для тих, хто впевнено стоїть на лижах та вже отримав досвід катання), чорні (траси для професіоналів, лижників чи бордерів, які вже добре катаються)


Особливістю Буковелю є те, що сніг там є завжди! Навіть якщо він не нападав з неба, то за період відємних температур його настріляють  спеціальними пушками. Сезон може тривати з початку грудня і до кінця квітня!