Скачуй і мандруй!

У нашому столітті тяжко уявити життя будь-якої людини без мобільного телефона. І це не дивно, адже смартфон спрощує наше життя і змінює багато корисних, проте габаритних речей: карту, путівник, фотоапарат, довідник і ще багато всього.

Ми вирішили поділитися з вами корисними додатками, які зроблять вашу подорож ще кращою.

КВИТКИ


1.      AVIASALE

Зручний додаток зі зрозумілим інтерфейсом, який допоможе знайти вам найдешевші квитки на літак. А ще тут з`являються новини про акції та знижки.

Завантажити: AndroidiOSWindows Phone.

2.      SKYSCANNER

Найкращий сервіс по підбору авіаквитків в будь-яку точку світу. Він має безліч цікавих функцій, як от «найдешевшй місяць». Якщо ви не прив`язані до конкретних дат, то скайсканер покаже вам, коли найвигідніше летіти в ту, чи іншу країну.

Завантажити: AndroidiOSWindows Phone

3.      BUSRADAR

Для любителів подорожей автобусом – це найкращий додаток! Адже саме тут можна не лише придбати квитки, а й побудувати найзручніші подорожі до місця призначення.

Завантажити: Android.

4.      MY TRAIN COMPANION

Цей додаток допоможе швидко підібрати квитки на поїзд і завантажити їх на телефон. Також саме тут можна знайти актуальний розклад руху та адресу найближчих вокзалів.

Завантажити: AndroidiOS

ЖИТЛО


1.      BOOKING

Найбільший сервіс для бронювання готелів, хостелів та апартаментів. Тут дуже зручний інтерфейс, можливість резерву без передоплати і на 100% перевірені місця.

Завантажити: AndroidiOSWindows Phone.

2.      AIRBNB

Якщо вам не дуже подобається зупинятися в готелях, то цей сервіс просто знахідка! Адже тут можна забронювати квартири в їхніх реальних власників. Окрім цього вас дуже порадують ціни, адже на AIRNB вони більш ніж доступні!

Завантажити: AndroidiOSWindows Phone.

3.      HOTEL TONIGHT

Цей сервіс просто необхідний для тих, хто не звик, або просто не вміє нічого планувати. Адже це найкрутіший додаток для пошуку житла в останню хвилину. Зможете забронювати кімнату і в цей же день туди заселитися!

Завантажити: AndroidiOSWindows Phone.

ЗАКЛАДИ ХАРЧУВАННЯ


1.      GATEGURU

Дуже крутий додаток, де ви можете знайти найближчі ресторани та кафе до аеропортів, щоб відразу з трапу попоїсти! Відгуки та рекомендації зроблять ваш вибір легшим.

Завантажити: AndroidiOSWindows Phone.

2.      LOCALEATS

Окрім відомих та розкручених закладів, тут можна знайти кафешки та ресторани, які відвідують місцеві. А це означає низькі ціни та смачні традиційні страви!

Завантажити: AndroidiOS.

3.      FOURSQUARE

Найбільший довідник закладів харчування, який тільки можна знайти! Тут не лише адреси та фото, а ще й живі відгуки реальних відвідувачів.

Завантажити: AndroidiOSWindows Phone.

КАРТИ


1.    GOOGLE MAPS

Чи не найпопулярніший додаток для навігації, який покаже найкращі маршрути для різних видів транспорту, орієнтовний час, який ви витратите на дорогу, інформацію про об’єкти, тут є навіть голосовий провідник. Але є великий мінус: він не працює без інтернету, тому доведеться шукати саршрут наперед, або користуватися мобільним інтернетом.

Завантажити: AndroidiOSWindows Phone.

2.      MAPS.ME

Дуже крутий сервіс, який дозволяє користуватися картами офлайн, проте необхідні «міста» потрібно завантажити заздалегідь. Ви безпомилково знайдете потрібні вам місця, прокладете маршрут, позначите місця, які відвідали або в яких плануєте побувати, визначите ваше розташування.

Завантажити: AndroidiOS

ПУТІВНИКИ


1. REDIGO

Універсальний путівник від тепер у вашому смартфоні. Тут виз найдете актуальну та цікаву інформація про країну, пам’ятки, події та навіть розмовник.

 

Завантажити: AndroidiOSWindows Phone.

 

3. VIATOR

Те, чого немає в звичайних туристичних путівниках, ви можете знайти в цьому додатку: маловідомі, але варті уваги місця, інсайдерські знижки на тури і події. З ним ви можете відчути себе місцевим жителем.


Завантажити: AndroidiOS

 

4. ARRIVAL GUIDES

Класний додаток, який може працювати без підключення до інтернету. На його розробкою працювали туристичні бюро, а значить там лише найцікавіші місця та найкоричніша інформація.
Завантажити: AndroidiOS.


ЗВ`ЯЗОК


1.      WI-FI FINDER

Додаток, який допоможе завжди бути онлайн і в Європі, і в Америці. Показує найближчі безкоштовні точки доступу до інтернету, або ж, якщо таких немає, то місця з найдешевшим вайфаєм.

Завантажити: AndroidiOS

2.      ROAMER

З цією чудо знахідкою вам не буде потрібно купувати сімкартку в кожній новій країні по приїзду. Так що можете про це навіть забути. Адже цей додаток переадресовує всі вхідні дзвінки на місцевий, тимчасовий номер, згенерований ним.

Завантажити: AndroidiOS.

ІНШЕ


1. TOILET FINDER

І такий додаток стане в пригоді. Він допоможе знайти найближчі до вас туалети, як безкоштовні, так і платні.


Завантажити: AndroidiOSWindows Phone.

 

2. SIXT

Любите орендувати машини? Тоді скачуйте цей додаток, адже в ньому зібрана вся неоюхідна інформація: де, як скільки та багато іншого.


Завантажити: Android, iOS

 

3. UPACKINGLIST

Ця програмка справжній помічник. Вона підкаже, що варто покласти у вашу валізу, щоб подорож була комфортною.


Завантажити: AndroidiOS.

 

5. WIKITUDE

Корисний додаток, який заощадить ваш час і гроші. Він також допоможе зробити вашу мандрівку цікавою і інформативною. Головною його особливістю є те, що при наведенні камери на будь-який об’єкт, ви побачите інформацію про нього, що згенерована на основі таких інформаційних сервісів, як TripAdvisor, Yelp, Wikipedia і навіть твіти ваших друзів.


Завантажити: AndroidiOS21 Квітня 2018