ТОП-5 фільмів для закоханих у Париж

Якщо ти ще досі не побував у Парижі, є можливість виправити це навіть у себе вдома. Запасайся вином, круасанами і полуницею та обирай фільм з підбірки, яку ми приготували для тебе!

Амелі (2001)

Історія про дівчину, яка шукала себе.  Головну героїню зіграла чарівна Одрі Тоту. Сюжет фільму розгортається у 18 районі, і немає нічого дивного в тому, що всі, хто подивився цю картину, захоплюються цим місцем.Париж, я люблю тебе (2006)

Підбір короткометражок від крутих режисерів. Наталі Портман, Жирар Департье, Стів Бушемі та прекрасний Париж. А головне — можливість побачити не лише туристичні місця.1+1 (2011)

Одна з кращих драматичних комедій останніх років. Якщо ти досі не бачив цей фільм, рекомендуємо терміново це виправити. Він заснований на реальних подіях і розповідає про прикутого до інвалідного крісла аристократа Філіпа і його помічника Дриссе з непростим вуличним минулим.


Мулен Руж! (2001)

Один з кращих фільмів режисера База Лурмана, в якому знялися Ніколь Кідман і Еван Макгрегор. Це романтична історія про богему, красу, свободу і  любов. Мулен Руж — центр музики, танців і прекрасних жінок. Фільм, знятий в Парижі, відкриє завісу і покаже вражаюче шоу Мулен Руж.Опівночі в Парижі (2011)

Фільм, який вмістив в себе незабутні краєвиди Парижа. Вуді Аллен постарався, щоб після його перегляду усі захотіли побувати в Парижі. Глядачі разом з Оуеном Вілсоном переносяться у 20-ті роки, де разом з Далі, Гемінгвеєм та Фітцджеральдом закохується у Париж.Налаштувався на атмосферу Франції? Тоді вирушай з нами в авіатур у Париж 8-11 серпня! Вояж-вояж!

06 Червня 2019