Топ 5 книг про подорожі

Тобі важко всидіти на одному місці і без подорожей ти чахнеш, як квіти без води? Ми знаємо як тобі допомогти протриматися до наступної поїздки і не зійти з розуму! До твоєї уваги топ 5 найкращих книг про подорожі. Запевняємо, мандрувати їхніми сторінкам так само цікаво, як новими країнами та континентами.


  ·         Максим Кідрук «Мексиканські хроніки»

Книга про велику мрію, яка з першого погляду здавалася далекою та нездійсненною, але яка все-таки збулася. Про нестримну віру в себе й свої сили. Це не туристичний путівник і не тревел порадник – це історії зухвалого мандрівника, який рвонув до гарячої Мексики здійснювати всі свої найпотаємніші бажання. До речі, книга біографічна і всі історії, точки на карті є реальними. Максим наодинці пройшов Мексиканські Сполучені Штати від Тихого океану на заході до Карибського моря на сході. І детально описав свою мандрівку на сторінках «хронік». Обережно, адже після прочитання хочеться кинути все, купити білет і вирушити на зустріч своїм Мексиканським пригодам.

«Я хочу, щоби кожен, хто прочитає цю книгу, на якусь мить повернувся в дитинство чи юність і згадав свої дитячі - глевкі, наївні, простакуваті - мріяння. Я хочу, щоб прочитавши Хроніки, ви не загубили свою Мексику...» 

·         Юрій Андрухович « Лексикон інтимних міст»

Нью-Йорк, Єнакієве, Берлін, Гайсин, Вінниця, Ізяслав, Львів, Ужгород,Тернопіль, Хуст, Чернівці, Цурюпинськ, Чернівці, Стокгольм, Париж, Лісабон, Краків, Женева, Ґуадалахара. І ще безліч інших міст, поєднаних невидимою лінією. 111 історій про людей, міста, почуття, готелі, дороги, вірші, літаки, машини, автобуси, про жінок та кохання, про музику, сльози. Чужі квартири, мрії, натхнення, весни, сонати… Історій, наповнених гумором, іронією, мотивацією, порадами та азартом. Насолоджуйтеся і постарайтеся не заблукати серед сотні міст.   

«Якщо ти любиш мандрувати, то мусиш кохатись у відстанях.»

«Місце, в якому ви не бували, має ту перевагу, що його можна собі науявляти.»


·         Сергій Жадан «Бiг-Мак та iншi історії»

Книга вибраних оповідань та віршів, написаних протягом останніх десяти років Сергієм. Багато думок, історій, міркувань, емоцій. Тексти в збірці розташовані в хронологічному порядку, тож дуже легко відслідкувати час та географію написання кожного з них. Це контраверсійна суміш романтики та політики, логіки і містики, фантазії та реального життя, що розгортається в найрізноманітніших куточках України та Європи.

«Не варто повертатись до міст, які сподобалися тобі з першого погляду, оскільки завжди є небезпека дізнатись про них більше, аніж хотілося.»

«По кожній великій любові залишаються порожні зали очікування.»

·         Елізабет Гілберт "Їж, молись, кохай!"

Покинути все і поїхати в пошуках щастя? Головна героїня цієї книги так і зробила. Без страху, лише з надією та глибоким переконанням, що це дійсно їй потрібне. Індія, італія, Індонезія – три країни, які допомогли цій жінці знайти свій внутрішній баланс та гармонію. Три міста на «І» в які вам теж захочеться поїхати в пошуках себе після того, як ви дочитаєте останню сторінку цієї романтичної історії.  Книга, яка підкорила тисячі читачів, за мотивам якої, був знятий прекрасний фільм. Так, можливо ця історія занадто сентиментальна, але яка ж легка та надихаюча.

«Коли виходиш у світ, щоб допомогти собі, допомагаєш усім і кожному.»

«Баланс, дорога, в тому, щоб жити, кохати і бути коханим іншими.»


·         Ден Браун "Інферно"

Чи вбили б ви половину людства, щоб в майбутньому врятувати населення Землі від страшної смерті через перенаселення та брак ресурсів? Сюжет роману розгортається у Флоренції, Італії, XIII століття й переплітається з сюжетом «Божественної комедії» Данте. Головниий герой, вже відомий нам професор Гарвардського університету Роберт  Ленгдон після загадкового сну вирушає до Італії розв`язати ще одну таємничу та містичну загадку і , можливо, врятувати людство.  Ден Браун настільки точно змальовує маршрут, яким рухаються містом  герої у книзі, і об’єкти, з якими вони мають справу, що читачі з легкістю можуть подорожувати разом з ними. Достатньо тільки відкрити Google maps і слідувати інструкціям. Проте подорож знаменитого професора не обмежиться містами Італії, йому доведеться відвідати ще й місто контрастів - Стамбул, і зануритися в його культуру та історію.

«Жодне інше велике місто у світі не звучить так, як Венеція.»

«Рішення, прийняті нами в минулому, є архітекторами нашого сьогодення.»

03 Березня 2018