ТОП-5 місць, які не можна пропустити в Ніці!

Коли потрапляєш у Ніцу, можна годинами гуляти вузькими вуличками, пити вино у маленьких кафешках, задивлятися на архітектуру і об‘їдатися морозивом. Але є місця, пропустити які — гріх! Читай про ТОП-5 місць, які варто відвідати в Ніці!

Англійська набережна (Promenade des Anglais)


Морське повітря, чайки і пальми! По іронії — символ Ніци і всієї Французької Рів’єри названий в честь англійців, які колись масово купували тут будинки. Неможливо відвідати це місце і не побачити найвідоміший готель Negresco. А ще тут так круто охолодити ноги в жаркий день!

Cours Saleya

Найвідоміший ринок квітів на весь Лазурний берег! Сюди привозять букети з усього Провансу! Ну а якщо ти не фанат таких розваг, заглянь сюди на дегустацію вина, сиру і ще теплого хліба.

Vieux Nice (Старе місто)


Коли потрапляєш сюди, час ніби відкидає тебе на 2 століття назад. Атмосферні ставні на вікнах і обов`язково квіти на підвіконні — це те, без чого Ніцу неможливо уявити! А ще скуштувати тут морозиво — must do у Франції!

Парк Шато (Parc du Château)


Одне з найкрасивіших місць в Ніці! Звідси відкривається неймовірний вид на місто та Середземне море. Саме на оглядовому майданчику розумієш, чому Лазурний берег так називається — вода кольору неба (словами не описати!). Дорога до Парка Шато непроста — потрібно піднятися на пагорб, але воно того варте!

Порт Ніци


Один із найкращих районів міста! Саме звідси відправляються кораблі на Корсику. А якщо ти давно хотів прогулянку на яхті (чи хоч фото з нею) — тобі сюди.

Хочеш побачити ці місця на власні очі? Їдемо на Лазурний берег влітку!

08 Квітня 2019