Цікаві факти про Октоберфест

Ріки пива і ковбасні береги! Про Октоберфест мріє кожен, хто хоч раз куштував смачне пиво. Але як він виглядає насправді? СТуК уже не вперше організовує тур на Октоберфест та в Альпи. За два роки ми встигли перевірити, які найпопулярніші факти про Октобер є міфами, а які — реальністю. А ти вгадаєш?
Цікаві факти про Октоберфест:

  • До 1960 року фестиваль був тільки для місцевих жителів. І тільки у 2013 році на нього приїхали перші іноземці.
  • За час проведення Октоберфесту, а це близько 16 днів, відвідувачі випивають 6 мільйонів літрів пива, з’їдають 1,5 мільйона смажених мюнхенських сосисок, 65 тисяч свинячих рульок і 84 бика.
  • Октоберфест славиться своїми величезними пивними наметами. У кожну поміщається до 10 000 чоловік. Усі вони з року в рік управляються одними і тими ж підприємцями. Часто це сімейна традиція, яка передається з покоління в покоління.
  • На фестивалі строго стежать за тим, чи не обманюють відвідувачів. Обсяг продаваного пива в бокалі не повинен відрізнятися від 1 літра більш ніж на десяту частину.
  • Крадіжка пивних кухлів — кримінальний злочин. Однак її вже можна назвати найпопулярнішим видом спорту. Через це співробітникам служби безпеки дозволили перевіряти будь-яких підозрілих відвідувачів.

Хочеш перевірити, що правда, а що ні? Тоді скоріше бронюй місце у найдрайвовіший тур в Альпи та на Октоберфест!
17 Липня 2019