У Чернівці за натхненням

У моєму житті, мабуть й у більшості моїх однолітків, незабутні поїздки випадають саме влітку, коли в нас канікули, не треба йти на навчання гріє сонечко, вечори стають довшими, а прогулянки веселішими. Але через місяць усім нам на навчання та роботу, усі вимушені повертатися до сірих буднів  та звичного ритму.

З приходом навчального року поступово приходить осінь, а ще дощ,холод та нестерпне бажання,щоб повернулося тепло.  У будь - якому разі,треба залишатися оптимістом та побачити навіть у похмурому дні усі незвичні барви осені. Кожному місту ця пора дарує золоті шати, що додає свій унікальний шарм, тому не бачу приводу сидіти вдома, краще збирати рюкзак й на вихідні до прекрасних Чернівців, що я і зробила майже рік тому та приєдналася до великої команди #СТуКfamily.


Чому саме Чернівці? Для мене була ця подорож була мрією. 2 роки тому прямуючи до румунського кордону, мені було достатньо, щоб закохатися та мати бажання повернутися для прогулянок та вдалих кадрів. Чернівці так само достойні уваги туристів як і Львів, але вони досить різні, порівнювати їх вважається помилкою. Повірте це місто вміє вражати та дивувати навіть досвідчених мандрівників. Не кожне місто Європи відкриває свої двері  для студентів-лікарів готель «Брістоль», що слугував раніше для прийому вельмож та не кожен має змогу послухати лекції в університеті-замку, де знімають фільми про королів.


Часто Чернівці прозивають «маленьким Парижем» або «копією Відня», але відвідавши усі ці міста, можу сказати, що в нас краще.))) Наприклад, Відень –у минулому столиця Австрійської імперії так і розповідає кожному про свою величність кожному туристу. Гуляючи вулицями, в мене було почуття, що я в музеї, де треба поводити відповідно та не можна нічого чіпати.


У Чернівцях ти ніби в гостях у старого друга, якого добре знаєш ,що так довго чекав твого візиту. Коли ви наважитеся  вирушити в столицю Буковини, не очікуйте побачити типове туристичне місто з сувенірами та розвагами, воно дуже колоритне та дуже аутентичне, яке незвідане, але ж як прагне показати свою красу крізь віки. Якщо вам захочеться чогось нового восени, а робота набридне, вперед у  Чернівці за натхненням та враженнями - а СТуК вам у цьому допоможе! 

31 Липня 2017