Винний тур в Молдову! Сонце, море і вино!

Тур у якому буде все! Незвідана Молдова та її виноробні, колоритна Одеса, древній Білгород-Дністровський та спокійне море в Затоці


Найближчий заїзд

27.04-01.05 дата туру
3 Вільних місць
2800 грн3800 грн


У вартість включено

проїзд автобусом Євро класу
проживання в Затоці (1 лінія)
проживання в хостелі в Кишиневі
Сніданки в готелях
BBQ party та СТуК-тусовка
екскурсія по Одесі з місцевим гідом
екскурсія по Кишиневу
Екскурсія та дегустація вина на виноробні "Асконі"
фото звіт з поїздки
супровід гіда
Для поїздки обов"язкова наявність закордонного паспорту!


Додатково оплачується

особисті витрати
факультативні екскурсії
страхування для виїзду за кордон (250 грн)
Для поїздки обов"язкова наявність закордонного паспорту!


Програма туру

27 квітня

20:00 – пригоди починаються вже зараз. Ми збираємося в одному з барів Києва на гучну тусовку, щоб познайомитися та налаштуватися на круту поїздку. СТуК підготував для тебе welcome drink та travel gifts!

24:00 – сідаємо в комфортний автобус та вирушаємо в найвеселіший тур весни. Вечірку з новими друзями продовжуємо вже на борту)

28 квітня (ранок)

8:00 – Вы конечно меня извените, а вы что, еще спите!? Мы на месте - Одесса!

У нас є цілий день, щоб насолодитися морським повітрям, колоритом «перлини біля моря», прогулятися Дерибасівською, вивчити одеський сленг, познайомитися з місцевими та поторгуватися з продавцями на «Привозі».

10:00 – на нас вже чекає місцевий гід який покаже всі найцікавіші закутки Одеси! Обіцяємо, після неї ви закохаєтеся в це місто раз і назавжди.

13:00 - маємо вільний час, щоб краще познайомитися з містом, спробувати його на смак в колоритних закладах, які ми рекомендуємо відвідати! Наприклад - Тюлька, Тьотя Мотя, Трамвай №16, Друзі і пиво.

28 квітня (вечір)

16:00 -   Я имею Вам кое-что сказать… нам час вирушати далі. Їдемо в Затоку.

18:00 - Поселяємось на туристичній базі, біля самого моря, тож можна піти на пляж та насолоджуватися заходом сонця.

20:00 – Хей! Перший день подорожі потрібно відсвяткувати. Та ще й так, щоб вся Затока чула. Збираємося на СТуК- вечірку на пляжі. Смажимо BBQ, lегустуємо місцеве вино та обмінюємося враженнями.

29 квітня (ранок)

8:00 – Ситно снідаємо, виселяємося з готелю та вирушаємо  далі. На нас чекає одна з наймогутніших та найцікавіших фортець Півдня - Аккерманська (Білгород-Дністровська) фортеця.

10:00 – Прекрасно збережені мури фортеці, що височіють над темними водами лиману, і нині вражають своєю величчю та неприступністю… Фортеця стоїть на скелястому березі Дністровського лиману на місці Тіри – давньогрецького поліса . Можемо поблукати фортецею та зробити красивенні фото.  

11:00 – збираємося біля автобуса та їдемо на кордон з Молдовою.

 

29 квітня (вечір)

16:00 – Букурошь де оа'спець! Нас вітає Молдова. Попереду неймовірна екскурсія Виноробнею Asconi. Тут створено простір національного села, де працівниками є самі мешканці. В атмосфері сімейного свята ми покуштуємо молдавського вина на дегустації, а за бажанням спробуємо копчене м'ясо за традиційним рецептом і свіжі, тільки з печі калачі.

20:00 – Ми в Кишиневі. Селимося в хостел та відпочиваємо.

21:00 -  Збираємося у колі #стукfamily, вирушаємо досліджувати бари та клуби столиці Молдови. Запалимо Кишинів?!

30 квітня (ранок)

9:00 – виселяємося та йдемо снідати в ресторан, який вразить нас цікавим інтер`єром та смачною кухнею.

11:00 – Кишинів – тихе та привітне місто. Всі найцікавіші та маловідомі місця покаже нам місцевий гід. Ви побачите, цьому східноєвропейському містечку є чим здивувати.

Вільний час. Ми обов`язково завітаємо на місцевий ринок, щоб спробувати домашнє вино та відчути неповторний колорит Кишинева.

14:00 – повертаємося до автобусу та знову вирушаємо в дорогу.

По дорозі заїжджаємо в один з численних магазинчиків вина та купуємо традиційні молдавські вина.

30 квітня (вечір)

18:00 – Захід сонця зустрічаємо в сімейному колі в мальовничому куточку Молдови – Старий Орхей: неймовірно красиве місце в живописній долині річки Реут.

20:00 – піднімаємо останній келих вина за нових друзів та їдемо додому. Але ми не будемо сумувати, адже попереду ще більше крутих пригод разом зі СТуК)

 

З нами їдуть

Є сумніви?


Варто їхати!