Подарунковий Cертифікат

Винний тур в Молдову! Сонце, море і вино!

Тур у якому буде все! Незвідана Молдова та її виноробні, колоритна Одеса, древній Білгород-Дністровський та спокійне море в ЗатоціНайближчий заїзд

Фішки туру

У вартість включено

проїзд автобусом Євро класу
проживання в Затоці (1 лінія)
проживання в хостелі в Кишиневі
Сніданки в готелях
BBQ party та СТуК-тусовка
екскурсія по Одесі з місцевим гідом
екскурсія по Кишиневу
Екскурсія та дегустація вина на виноробні "Асконі"
фото звіт з поїздки
супровід гіда

Додатково оплачується

факультативні екскурсії
страхування для виїзду за кордон (250 грн)

Для поїздки обов"язкова наявність закордонного паспорту!

Програма туру

27 квітня

20:00 – пригоди починаються вже зараз. Ми збираємося в одному з барів Києва на гучну тусовку, щоб познайомитися та налаштуватися на круту поїздку. СТуК підготував для тебе welcome drink та travel gifts!

24:00 – сідаємо в комфортний автобус та вирушаємо в найвеселіший тур весни. Вечірку з новими друзями продовжуємо вже на борту)

28 квітня (ранок)

8:00 – Вы конечно меня извените, а вы что, еще спите!? Мы на месте - Одесса!

У нас є цілий день, щоб насолодитися морським повітрям, колоритом «перлини біля моря», прогулятися Дерибасівською, вивчити одеський сленг, познайомитися з місцевими та поторгуватися з продавцями на «Привозі».

10:00 – на нас вже чекає місцевий гід який покаже всі найцікавіші закутки Одеси! Обіцяємо, після неї ви закохаєтеся в це місто раз і назавжди.

13:00 - маємо вільний час, щоб краще познайомитися з містом, спробувати його на смак в колоритних закладах, які ми рекомендуємо відвідати! Наприклад - Тюлька, Тьотя Мотя, Трамвай №16, Друзі і пиво.

28 квітня (вечір)

16:00 -   Я имею Вам кое-что сказать… нам час вирушати далі. Їдемо в Затоку.

18:00 - Поселяємось на туристичній базі, біля самого моря, тож можна піти на пляж та насолоджуватися заходом сонця.

20:00 – Хей! Перший день подорожі потрібно відсвяткувати. Та ще й так, щоб вся Затока чула. Збираємося на СТуК- вечірку на пляжі. Смажимо BBQ, lегустуємо місцеве вино та обмінюємося враженнями.

29 квітня (ранок)

8:00 – Ситно снідаємо, виселяємося з готелю та вирушаємо  далі. На нас чекає одна з наймогутніших та найцікавіших фортець Півдня - Аккерманська (Білгород-Дністровська) фортеця.

10:00 – Прекрасно збережені мури фортеці, що височіють над темними водами лиману, і нині вражають своєю величчю та неприступністю… Фортеця стоїть на скелястому березі Дністровського лиману на місці Тіри – давньогрецького поліса . Можемо поблукати фортецею та зробити красивенні фото.  

11:00 – збираємося біля автобуса та їдемо на кордон з Молдовою.

 

29 квітня (вечір)

16:00 – Букурошь де оа'спець! Нас вітає Молдова. Попереду неймовірна екскурсія Виноробнею Asconi. Тут створено простір національного села, де працівниками є самі мешканці. В атмосфері сімейного свята ми покуштуємо молдавського вина на дегустації, а за бажанням спробуємо копчене м'ясо за традиційним рецептом і свіжі, тільки з печі калачі.

20:00 – Ми в Кишиневі. Селимося в хостел та відпочиваємо.

21:00 -  Збираємося у колі #стукfamily, вирушаємо досліджувати бари та клуби столиці Молдови. Запалимо Кишинів?!

30 квітня (ранок)

9:00 – виселяємося та йдемо снідати в ресторан, який вразить нас цікавим інтер`єром та смачною кухнею.

11:00 – Кишинів – тихе та привітне місто. Всі найцікавіші та маловідомі місця покаже нам місцевий гід. Ви побачите, цьому східноєвропейському містечку є чим здивувати.

Вільний час. Ми обов`язково завітаємо на місцевий ринок, щоб спробувати домашнє вино та відчути неповторний колорит Кишинева.

14:00 – повертаємося до автобусу та знову вирушаємо в дорогу.

По дорозі заїжджаємо в один з численних магазинчиків вина та купуємо традиційні молдавські вина.

30 квітня (вечір)

18:00 – Захід сонця зустрічаємо в сімейному колі в мальовничому куточку Молдови – Старий Орхей: неймовірно красиве місце в живописній долині річки Реут.

20:00 – піднімаємо останній келих вина за нових друзів та їдемо додому. Але ми не будемо сумувати, адже попереду ще більше крутих пригод разом зі СТуК)

 

З нами їдуть